• Новак
MOOM се Соочуваат со Восок Ленти за Жени со Природни Камилица Благотворно & Лаванда Отстранување на Влакна Шанса Ленти со Краставица & Витамин E Завршувањето Масло – ?

MOOM се Соочуваат со Восок Ленти за Жени со Природни Камилица Благотворно & Лаванда Отстранување на Влакна Шанса

DEN 1273.20
Производот е достапен

Достапност

5 ПАК КОМБО - ОТСТРАНУВАЊЕ на ВЛАКНА ПОВТОРНО да се ИЗМИСЛИ - MOOM Органски Шеќер Восок за Полнење користи РЕВОЛУЦИОНЕРНА КАРАМЕЛ ЗАСТАКЛУВАЊЕ техника, развиен за да биде КОЖАТА НЕЖНА за СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА, не-хемиски s Восок Ленти се направени со навлажнувачки Лаванда s Завршувањето на Нафта се направени со КРАСТАВИЦА & ВИТАМИН E ЗАВРШУВАЊЕТО на НАФТА, кои се познати за да го намалите црвенилото & заштита од радикали за СВИЛЕНКАСТА, БЛЕСКАВ КОЖАТА!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката