• Новак
1.767 18 НС Тема Plug GAGE ОДАТ САМО P. D. = 1.7309 UNS ОН N Алатка TRILOCK Член

1.767 18 НС Тема Plug GAGE ОДАТ САМО P. D. = 1.7309 UNS ОН N Алатка TRILOCK Член

DEN 1418.40
Производот е достапен

Достапност

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDTHREAD PLUG GAGE.Се ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ОЗНАЧУВАЊЕ : СОСТОЈБА : USEDSIZE : 1.767 - 18 НС ОДИ P. D. : 1.7309 ПРОИЗВОДИТЕЛОТ / БРЕНД : М & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCIF ШТО БИ САКАЛ ДОЛГО ФОРМА CALIBRATION CERTIFICATES ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ПО КУПУВАЊЕТО.НИЕ МОЖЕ ДА DROPSHIP НА GAGE(S) ДА ЛАБОРАТОРИЈА НА ВАШИОТ ИЗБОР ИЛИ ДА ПОНУДИ ДА ГО КАЛИБРИРАТЕ НИВ ЗА ВАС.АКО БИ САКАЛЕ ДА СЕ КАЛИБРИРА ПРЕКУ НАС, ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ СО НАС ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ИМАМЕ ТЕХНОЛОГИЈА ЗА КАЛИБРИРАЊЕ НА ВАШАТА ТЕМА PLUG GAGE.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 11-2-C-6.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката