• Новак
Круна Гром 83250 5/16 Инчен x 8 Инчен е оближена со Цинк Груб Навој Превоз Завртки, 25-Count

Круна Гром 83250 5/16 Инчен x 8 Инчен е оближена со Цинк Груб Навој Превоз Завртки, 25-Count

DEN 219.12
Производот е достапен

Достапност

Поцинкувана 5/16 инчен x 8 инчен превоз завртки.За општи апликации. 5/16 инчен тело дијаметар и нишка на теренот. 8-инчен fastener должина.Груб навој.Од Производителот На превоз гром карактеристики мазна, заоблени главата за изглед, сигурност и безбедност.На плоштадот месо тело под главата повлекува во материјалот како ореви се затегнати; оваа спречува гром од вртење.Заеднички апликации за оваа гром вклучуваат палубата зграда, оградата изградба, и отворено мебел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката