• Новак
Wrangler Л 2 Висина На Задните Rs5000X Шок Апсорбер

Wrangler Л 2 Висина На Задните Rs5000X Шок Апсорбер

DEN 1506.72
Производот е достапен

Достапност

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Количина : 1. Земја На Потекло : Сад.Пакет Димензии : 24.25" (L) x 4.31" (W) x 3.31" (H).НОВИ ДРС Технологија е единствен внатрешен систем кој вклучува токму одбраната метал пролет и утврдените внатрешни работи на изградба за да се обезбеди дополнителна контрола, намалување на телото се тркалаат и да се спречи род overextension внатре шок.Суштината на овој нов и иновативен шок од Ранчо е единствена и патентирана враќа valving систем и напредна компресија фаза на шок апсорбер.Овој заштитен процесот е развиен од страна на возење инженери во Ранчо ќе го подигнете на целокупното управување и перформанси на вашето возило, on и off-road.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката