• Новак
JUSTYUSHU Туш Главата Светла 3-Промена на Бојата на Врнежи Плоштадот Контрола на Температурата 7Color Флеш Лесно се Инсталира Нудат Прекрасен Бања Рака Туш (Боја : Шарени-Aut

JUSTYUSHU Туш Главата Светла 3-Промена на Бојата на Врнежи Плоштадот Контрола на Температурата 7Color Флеш Лесно

DEN 1070.40
Производот е достапен

Достапност

Иновативниот дизајн, лесно да го инсталирате, чиста, еколошки и издржливи.LED светлата се напојува со вода, без батерии или надворешно напојување е потребно. 3 вида на живописни бои LED промена според температурата на водата, ви нудиме прекрасен бања.Многу практична и стилски туш спреј глава ќе ви даде уникатна атмосфера во вашата бања.Тоа може да биде поврзан во минути да било стандард надземни туш рака, лесно и convinient.Оваа продавница главно се занимава во домаќинството декорација производи, квалитетот е сигурен, вие сте добредојдени да влезат во продавница да buy Specification : Материјал : не ' рѓосувачки челик.Боја : како на слики прикажани.Големина : 200x200x10mm.Имајте на ум : може да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешки поради различни рака мерење.Пакет се вклучени : 1* LED светла плоштадот водопад туш главата.

Декларирани спецификации

Material:
stainless steel.
Color:
as pictures shown.
Size:
200x200x10mm.
There might be a bit color distortions due to different computer resolutions. :
There might be a slight errors due to different hand measurement. :
Package included:
1* LED lights square waterfall shower head. :

Комплементите на стоката