• Новак
Canon 2400 SLR Gadget Торба за EOS SLR фото Апарати

Canon 2400 SLR Gadget Торба за EOS SLR фото Апарати

DEN 678.48
Производот е достапен

Достапност

Кеса Димензии 9.5"(W) x 7"(H) x 6"(D).Вода-repellant најлон ткаенина.Има 1 SLR камера тело со 3 до 5 леќи, блиц и мали додатоци.Прилагодливи внатрешни работи dividers.Предни и странични џебови.Опис на производот Поместена прилагодливи dividers ви овозможи да се прилагодите на случај на вашата опрема.Издржливи школка, солиден водоотпорен најлон ткаенина, изгледа одлично и заштитува вашите вредни опрема.Голем преден џеб со внатрешните прегради, совршен за белешки & трудови.Tripod ремени на дното на случај лесно да се носат tripod или monopod.Поместена близнак странични џебови за екстра складирање и брз пристап.Рамо, рака со не се лизга, прилагодлив рамо подлога за вршење на удобност.Од Производителот Features Bag Големина 9.5"(W) x 7"(H) x 6"(D)Вода-repellant најлон fabric Holds 1 SLR камера тело со 3 до 5 леќи, блиц и мали accessories Adjustable внатрешни работи dividers Straps за tripod или monopod Front џеб со внатрешна compartments Mesh филм и внатрешниот поклопецот на батеријата pocket Two страна pockets Adjustable, не се лизга рамо, рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката