• Новак
Сплетам Про KP10828 Акрилик Sock Блокатори | Сет на 2 | ЕУ Големини 41+

Сплетам Про KP10828 Акрилик Sock Блокатори | Сет на 2 | ЕУ Големини 41+

DEN 800.88
Производот е достапен

Достапност

Дел на Возбудлива Спектар На Есенцијални Додатоци.Совршена Алатка За Блокирање Мокри Чорапи.ЕУ Големини 41+.Здрав, Но Флексибилен.Проѕирен Аква.Knit Pro нуди возбудлива палета на додатоци кои се дизајнирани да ги воодушеви сите.Овие се движат од essentials како што кабли и guages да специјално дизајн стока, како што се табелата голманите, sock blockes и плетење dollies.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката