• Новак
Луксузна Samsung S21 Случај, Тенок Стилски Мека TPU Силиконски Гел Shockproof Заштитна и Издржливи Мермер Случаи Покритие за Samsung Галакси S21 5G (Сина)

Луксузна Samsung S21 Случај, Тенок Стилски Мека TPU Силиконски Гел Shockproof Заштитна и Издржливи Мермер Случаи

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

1、【Галакси S21 Случај】Компатибилен со Samsung Galaxy S21 6.2 инчен само и поддршка на безжичната полнење. 2、【ПРЕМИЈА за ЗАШТИТА】Шок-апсорбирање [TPU] рамка која ги штити против капки,го Штити вашиот уред од гребнатини, испакнатини, и dings. 3、【Убава модел】Вистински сјај со мермер шема на случајот, го прави вашиот телефон различни и очите-фаќање. 4、【Усна Заштита】Усна заштита дизајн над работ на екран и камера празнината, што може да ја спречи на екранот на камерата леќи на камерата од директно контактирање на десктоп, спречување на нула. 5、【Совршено се Вклопуваат】All-inclusive копчето дизајн и прецизни cutouts овозможи лесен пристап до сите порти и функција, чувствителен операција.Едно парче дизајн го прави инсталација и отстранување многу лесно без досадни чекори.за samsung галакси s21.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката