• Новак
Pithsdp Автомобил Декодер Кабелска Конекција Линија 102cm Главната Жица ABS Дијагностички Инструмент Тест Замена за Fcar F7S F8S C8 A8

Pithsdp Автомобил Декодер Кабелска Конекција Линија 102cm Главната Жица ABS Дијагностички Инструмент Тест Замена

DEN 1444.80
Производот е достапен

Достапност

【Високо-Квалитетни】Автомобил декодер кабелска конекција линија внатрешни месинг жица обезбедува подобра електрична спроводливост и стабилност, обезбедување на кабелот е со висок квалитет и долг живот. 【Адаптибилност】Автомобил декодер кабелска конекција линија прецизност производна технологија, врската линија е добра замена за Fcar F7 S F8 S C8 A8. 【Совршено Одговараат】Автомобил декодер кабелска конекција линија таписерии и внимателни изработка, има висока сигурност и стабилни перформанси.инсталацијата е едноставна и удобна, замена е брз, само што трае неколку минути. 【Високи перформанси Алатки】Автомобил декодер кабелска конекција линија со употреба на висок квалитет АБС материјал, висока temprature отпор, може да се справи со суровата средина. 【Професионални и Квалитетни】Производ поминува низ ригорозни квалитет и тестирање.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел пред купување за да се избегне купување на погрешен.Ако имате други прашања, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Декодер Кабелска Конекција Линија Материјал : ABS Вкупна Должина : Околу. 102cm/40.2 во Fitment : Замена за Fcar F7 S F8 S C8 A8 Пакет Листа : 1 x Автомобил Декодер Кабелска Конекција Линија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката