• Новак
Туристички Ранец Француски Булдог Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

Туристички Ранец Француски Булдог Печатени Секојдневен Ранец, За Студентите Возрасни Патување Пешачење Кампување.

DEN 935.76
Производот е достапен

Достапност

Голем Капацитет Главниот Џеб Со Snap Копчиња На Двете Страни, Компјутер Замрзнување И Патент Џеб Внатре.Лесен И Пренослив, Погоден За На Училиште, На Работа, Викенд Одмор, Патување, Пешачење, Кампување, Лов, Пешачење, Велосипедизам И Други Активности На Отворено.Прилично Патна Торба/ Пикник Торба Каде Забава ги Исполнува Функцијата, Совршен On-The-Go Пакет За Секого, Идеални За Патување, на Отворено Активности (Кампување, Пикник),Which Е Најдобар Подарок За Роденден, Партија, Партии, Божиќ Подарок & Многу Среќни Моменти.Француски Булдог Печатени Backpack Our Schoolbag Е Совршен За Младите Тинејџери, Девојки, Teenages, Жени, Момчиња.Голем Капацитет : 1 X Главниот Волумен Џеб,2 X Странични Џебови,1 X Пред Патент Џеб,И 4 X Џебови Внатре.Применливи Сценарија : Мултифункционален Ранец Е Одличен Ранец За Секојдневниот Живот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката