• Новак
LXG, Inc. Универзитетот сиракуза-Velour Слика Рамка 4x6-Сива

LXG, Inc. Универзитетот сиракуза-Velour Слика Рамка 4x6-Сива

DEN 1982.40
Производот е достапен

Достапност

Официјално Лиценцирани Колегиум Лого.Производ Големина : 8" x 6".Отпечаток Големина : 4.25" x .7".Полиран Velour рамка со easel назад има 4" x 6" фото.Отпечаток Големина : 4.25" x .7".Нашите Универзитетот Сиракуза Velour Слика Рамка ќе седат удобно и елегантно во секоја соба.На Velour материјал е брендирани со нашето око-фаќање на Официјално Лиценцирани Колегиум лого.Рамката ќе се вклопи 4"x6" слика и е 8"x6" во вкупната големина.Покаже вашето училиште дух со овој уникатен ремек-дело!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката