• Новак
Haida NanoPro Јасна Ноќ Филтер за DJI Mavic 3

Haida NanoPro Јасна Ноќ Филтер за DJI Mavic 3

DEN 528.00
Производот е достапен

Достапност

Haida Nano Pro Јасна Ноќ Филтер - Haida 1 Година Ограничена Гаранција.Алуминиумска Рамка.K9 Оптичко Стакло.Nano Pro Слој.Мала тежина само 5g.На Haida Nano Pro Јасна-Ноќта на Филтер е посебно дизајниран за DJI MAVIC 3. Тој е направен од Висок Квалитет на K9 Оптичко Стакло и Nano Pro Обложени филтер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката