• Новак
Чиста Билки Jatamansi (Nardostachys Jatamansi) Чиста и Природни Терапевтски Одделение Етерично Масло 30ml

Чиста Билки Jatamansi (Nardostachys Jatamansi) Чиста и Природни Терапевтски Одделение Етерично Масло 30ml

DEN 420.00
Производот е достапен

Достапност

Jatamansi Spikenard е смирувачки и заземјување и е високо почитуван за тоа е способноста за поддршка на длабок сон и да им помогне на една работа и преку ослободување потсвеста траума.Ова помага да се промовира раст на косата, а исто така тоа го прави вашата коса неспокојот, shinier.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ПАРИ МОЖЕ да се КУПИ : - Топ познат бренд - Чиста Билки масла се природни, undiluted & терапевтски одделение. 1% за секојдневна лицето за нега, 5-6 капки во 30ml превозникот масло 2% за секојдневна тело грижа, 10-12 капки во 30ml превозникот масло 3-5% за акутна нега, 15-30 капки во 30ml превозникот масло 1ml е составена од околу 15 капки да се Чува далеку од очите. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ.Оние кои страдаат од грижите или други претерано активни и ментално навики ќе имаат огромна корист од редовната употреба на оваа специјални нафта.ПРЕТПАЗЛИВОСТ : - не се однесуваат директно на кожата.КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : - Дифузна, Бања и Масажа на Телото.Ние веруваме дека нашата масла ќе го носиш на долготраен тераписки.Да се чува далеку од очите и чувствителни области.БОЈА & АРОМА : - Жолто обоени малку слатка течност.Мијте ги рацете по допирање на етерични масла.НАЈДОБРИТЕ КВАЛИТЕТ ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ПАРИ МОЖЕ да се КУПИ : - Топ познат бренд - Чиста Билки масла се природни, undiluted & терапевтски одделение.Секогаш се разредува со превозникот масло.Да се чува далеку од очите и чувствителни области.Секогаш се разредува со превозникот масло.Секогаш се разредува со превозникот масло.Оние кои страдаат од грижите или други претерано активни и ментално навики ќе имаат огромна корист од редовната употреба на оваа специјални нафта.Ова помага да се промовира раст на косата, а исто така тоа го прави вашата коса неспокојот, shinier.Jatamansi Spikenard Етерично Масло спречување на косата да падне и првутот во вашата коса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката