• Новак
Tabletop Stemware Чување На Решетката 2 Чаши, Злато, Црни Очила Носителот Складирање Закачалка, Металик Солидна Железо Жица Складирање Закачалка, Виси Купот Е Едноставен И ?

Tabletop Stemware Чување На Решетката 2 Чаши, Злато, Црни Очила Носителот Складирање Закачалка, Металик Солидна

DEN 969.84
Производот е достапен

Достапност

★ Вино стакло рек : среќен птица двојно чаша носителот, едноставна и креативна, фалсификувани со дебели железо жица, чаша носителот е цврсти и издржливи, цврсто дрво стабилна база, не се лизга нога подлога, не е лесно да се навалите и се тресат, издржливи. ★ Карактеристики на производот : долго-ракува чаша носителот, ковано железо првенство носителот, црна, злато, екран добра форма, убава и практична, прстен во форма виси првенство дизајн, лесно и практично да се откажам првенство. ★Лесен за користење : база и полица се одделени.Користете приложените навртки да се поправи база и полица заедно.Висина на виси првенство не треба да биде повисока од 26 cm. ★ Големина опис : Среќен птица двојно чаша носителот, на висина 36cm (со основа), база должина 21cm, ширина 12cm, дното дабови outsole, не е водоотпорен, ве молиме не поставувајте веднаш до мијалникот, ве молиме ставете го на ладно и суво место. ★ Широк спектар на апликации : тоа не заземаат простор и може да се сместат во еден мал простор.Едноставна форма го прави просторот повеќе привлечни и создава удобна и пријатна животната средина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката