• Новак
okkpbg Дете Боја Безбедност Нето Балкон Оградата Скалите Анти-Паѓа Ограда Нето Мрежа Игралиште Парапет Деца Качување Нето Заштита Нето (Боја : Сина Мрежа 10x10CM, Големин?

okkpbg Дете Боја Безбедност Нето Балкон Оградата Скалите Анти-Паѓа Ограда Нето Мрежа Игралиште Парапет Деца Качување

DEN 847.20
Производот е достапен

Достапност

Висок-квалитет најлон материјал, фирма и носат-отпорни, лесен за чистење, не-исчезнува.Тоа може да се користи не само како безбедносна мрежа за домашни миленици и децата, но исто така и како качување нето за растенија за да ги задоволат вашите различни потреби.Тоа може да биде инсталиран на балкони, прозорците, скалите, отворено огради и други места.Семејството балкон, скалите, патио падне-доказ целосна заштитна нето, детски кревет, детско игралиште безбедност нето, отворено ограда, градилиштето за безбедност на нето и др.Изберете позиција да бидат заштитени, и ги заостри ограда со кабел вратоврска.Име на производ : Безбедноста на Децата Net Color : Црвена, Сина, Зелена, Жолта, Multicolor Material : Nylon Rope дијаметар : за 4 MSize : Како слика Show Packing list1 * Безбедност Net Note : дозволете малку разликата се должи на рачно мерење.Бојата може да биде малку поинаков од различни монитор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката