• Новак
CCHH Сила за Обука Тежина Елеци Мажи - Вежба Пондерирана Вест Прилагодливи Тежина Големина Обука Фитнес - Вест Доаѓа со Железо Песок и Рефлексивни Лента - Подобрување

CCHH Сила за Обука Тежина Елеци Мажи - Вежба Пондерирана Вест Прилагодливи Тежина Големина Обука Фитнес - Вест

DEN 1007.76
Производот е достапен

Достапност

★【Интегрирани џеб】★ Благодарение на вградениот џебовите на предната и задната страна на вест, можете да сместите предмети, како што се копчиња, earbuds, или мобилни телефони во вашиот џеб, па можете да уживате во музика додека вежбате без воопшто недостасуваат било телефонски повици или предмети.Парична казна изработка и washability : двојно игла процес спречува песок од протекување; задебелена и се проширува рамената може рамномерно да се намали тежината, да се избегне рамо замор, и направете ја вашата вежба се чувствуваат поудобно.2 kg/12bs Должина : 40cm / 16in Ширина : 31.6 во Пакет Тежина : 5. ★【Прилагодливи тока ремени и рефлексивни ремени】★ интегрирани прилагодливи тока ремени се многу разноврсна.Оваа обука вест е целосно да се мие и се препорачува да се мијат со рака.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката