• Новак
Уверение Меѓународни француски Sunflowers Кригла, 16-Унца, Сет од 4, 16 унца, различно обоени

Уверение Меѓународни француски Sunflowers Кригла, 16-Унца, Сет од 4, 16 унца, различно обоени

DEN 977.76
Производот е достапен

Достапност

Доведе слободни керамички.Дизајниран од страна на Tre Sorelle Studios.Рачно насликани керамички dinnerware.Совршен за Повик за Забавни.Машина За Миење Садови Безбедно.Уверение Меѓународниот е водечки производител на керамички садови е.Сите предмети се атрактивни, функционални и вредност цени што ќе ви овозможи да се создаде стилски маса амбиент со координирање кујна додатоци.Рачно Насликани Керамички Dinnerware.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката