• Новак
Blomus Овална Послужавник - SONO - Ешли Сино - Керамички со Свилен Силиконски Слој

Blomus Овална Послужавник - SONO - Ешли Сино - Керамички со Свилен Силиконски Слој

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

Лесно да се чисти.Sono објектите се направени од керамички, сложен и силикони. 3-7/8" x 7-1/2".Овална Послужавник - SONO е само еден достапни дизајн во blomus SONO бања линија која има нежни форми и совршено заоблени рабови.Новиот SONO опсег вклучува сапун фармацевт, гимнастик, фах, складирање кутија, суета огледало, педалата за отпадоци отпад кошница, squeegee и тоалет четка во различни бои, вклучувајќи : Магнет (јаглен), Сателитска (taupe), Moonbeam (крим), Microchip (светло сива), Агаве Зелена, на Пистата (маслиново), и Ешли Сина.На SONO бања колекција е премногу функционална, но во исто време се одразува бренд естетска визија за создавање на смирување и хармоничен амбиент за секојдневниот бања рутина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката