• Новак
Роса Ѕвезда Долго Пченка Бран Drawstring конска опашка Hairpiece Синтетички Црна Боја Брановидна Кадрава 24inch Топлина Отпорни на конска опашка Екстензии за Жени

Роса Ѕвезда Долго Пченка Бран Drawstring конска опашка Hairpiece Синтетички Црна Боја Брановидна Кадрава 24inch

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Конска опашка продолжување од Роса Ѕвезда, клип во конска опашка продолжување drawstring конска опашка за вас.Мека hairpiece како жените коса, кога ќе го носат, не можете да кажете, тоа е лажен пони опашка, исто како и вашата коса.Широк мека weft, заврши околу вашата коса во целост, подобрување на вашата коса волумен веднаш, погодни за долги/кратки влакна, тенка/густа коса.Drawstring со клип, многу лесно за инсталација, it 's клипови во конска опашка коса екстензија.Измијте ја со малку шампон во топла вода, сува тоа е природно, дека може да се задржи тоа мазна, чиста и untangled.Бренд : Роса Star Color : Црна Боја 1 B#Стил : Долго Пченка Бран конска опашка 24inch drawstring style Rosa Ѕвезда Долго Пченка Бран Drawstring конска опашка Hairpiece Синтетички Црна Боја Брановидна Кадрава 24inch Топлина Отпорни на конска опашка Екстензии за Жените Предност : дебелината и волумен е совршен, можете да се прошири вашата коса веднаш по носат на конска опашка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката