• Новак
Hinzonek 10Pcs Аквариум Филтер Кеси за Обновливи Риба Резервоарот Јаглен Филтер Кеса Чисти и да се Рециклираат за Свежи или Saltwater Тенкови Био Топки Филтер Додатоци

Hinzonek 10Pcs Аквариум Филтер Кеси за Обновливи Риба Резервоарот Јаглен Филтер Кеса Чисти и да се Рециклираат

DEN 960.00
Производот е достапен

Достапност

Лесен за користење : риба резервоарот мрежа кеси се лесно да се пополни и празна со патент дизајн за да се задржи филтер медиумите безбеден.Направени од најлон материјал со пластични патент за трајни и еднократно.Mesh дупки дијаметар : 2mm/ 0.08 инчен; Па торба не одговара за задржување било честички помала од 2mm/ 0.08 инчен или тие ќе поминат низ кесата.Суштински додаток за риба резервоарот или аквариум.Погодни за употреба во различни филтри вклучувајќи канистер филтри, моќ филтри, влажни/ сува филтри и езерото филтри за вашиот тенкови, добар за употреба во слатководни резервоарот.Погодни за употреба во различни филтри вклучувајќи канистер филтри, моќ филтри, влажни/ сува филтри и езерото филтри за вашиот тенкови, добар за употреба во слатководни резервоарот.Лесен за користење : риба резервоарот мрежа кеси се лесно да се пополни и празна со патент дизајн за да се задржи филтер медиумите безбеден.Mesh дупки дијаметар : 2 mm/ 0.08 инчен; Па торба не одговара за задржување било честички помала од 2 мм/ 0.08 инчен или тие ќе поминат низ кесата.Направени од најлон материјал со пластични патент за трајни и еднократно.Суштински додаток за риба резервоарот или аквариум.

Декларирани спецификации

Condition:
100%Brand New
Material:
Nylon
Optional size:
15*20cm / 5.91*7.87in 25*30cm / 9.84*11.81in 35*40cm / 13.78*15.75in
Color:
Black
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :
  :

Комплементите на стоката