• Новак
John Deere Оригинална Опрема Седиште #AM144591

John Deere Оригинална Опрема Седиште AM144591

DEN 4710.24
Производот е достапен

Достапност

Вистински John Deere Производ, ОЕМ Дел Број : AM144591. Одговара : John Deere : 240, 245, 260, 265, 285, 320, 325, 335, 345, 415, 425, 445, 455, F510, F525, GX85, SX85. John Deere Завршено Високо-задното Седиште Собранието, исто Така, цел AM125824 седиште switch Features : Тешки-должност, лиен жолта, винил покритие за durability John Deere врежана во површината на backrest Еден до два инчи на висока еластичност пена баласт за удобност Инсталира лесно со 4 завртки (не се вклучени) Гром проред 8-1/4-инчен ширина x 5-инчен израз и назад - потврдете планината пред да нарачате Одговара на модели : GX70 ако опремена со високо-задното седиште GX75 ако опремена со високо-задното седиште GX95 ако опремена со високо-задното седиште SX85 SRX75 ако опремена со високо-задното седиште SRX95 ако опремена со високо-задното седиште 245 240 260 265 285 320 325 пред сериски број 070,000 335 пред сериски број 070,000 345 пред сериски број 070,000 415 пред сериски број 070,000 425 пред сериски број 070,000 445 пред сериски број 070,000 455 пред сериски број 070,000 F510 F525 Заменува сите овие места AM103153, AM103189, AM107972, AM123666 и AM108654.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката