• Новак
Бебе Почеток Текстура Точка Ќебе со Сатен Трим, Бела 30 x 40

Бебе Почеток Текстура Точка Ќебе со Сатен Трим, Бела 30 x 40

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

100% Полиестер.Увезени.СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : Бебе Почеток Класичен ќебиња се направени од супер меки свилен ткаенина со врежана точка текстура шема и мазна сатен назад и да се намали.Направени со висок квалитет на изработка и великодушно големина 30 инчен x 40 инчи соодветни за новороденчињата да ги години.МЕКИ И УДОБНИ : Бебе Почеток бебето ќебиња се топло и пријатно за новороденчињата и доенчињата без компромитирање на дизајн.Направени со два слоја на мекост за дополнителна удобност против бебешка кожа.ОДЛИЧНА ЗА УПОТРЕБА ДОМА И НА пат : Совршен за snuggling и милување дома или да се користат на подот за стомак време.Исто така се идеални додека патуваат во шетач, бебешко столче и како промена на подлога итн.ОДЛИЧНА НОВОРОДЕНЧЕ И НОВИ МАЈКА ПОДАРОК : Одлично бебе туш, бебето подарок, и нови мајка подарок идеја.Може да се извезени за персоналните подарок.ЛЕСНО НЕГА со ВИСОК КВАЛИТЕТ : Бебе Почеток ќебиња се многу лесно да се грижи за, и може да биде машина изми за долготрајна употреба.Издржливи ткаенини не се намалат или исчезнат.Од Производителот На Бебето Почеток текстура точка ќебе е совршен за денес е стилски нови мајки.Ќебе е мека кадифена од една страна и мазна сатен, од друга страна.Ќебе великодушно големина и мала тежина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

MYWALE Топла Пролет Дише Бебе Ќебе/Мека Minky Sherpa Ќебе за Момчиња Девојка/Новороденче Берберски Ќебе за Примање,Креветчето,Години,Расадник,Постелнина,

DEN 479.76

На предната страна се knited со волна со светла шема и прекрасен елен [Ткаенина и Квалитетот]Направен од 100%