• Новак
Ultrafryer 12B715 Вшмукување Согласност Црево Собранието, 21 Fj

Ultrafryer 12B715 Вшмукување Согласност Црево Собранието, 21 Fj

DEN 552.00
Производот е достапен

Достапност

Вистински ОЕМ замена дел.Ultra Fryer обезбедува гас и електрична fryers дека испорача високо производство и енергетски ефикасен.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Ultrafryer 12 B715 Вшмукување Согласност Црево Собранието, 21" Fj Вистински ОЕМ замена дел Ultra Fryer обезбедува гас и електрична fryers дека испорача високо производство и се енергетски ефикасна Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката