• Новак
Пора Чистење Инструмент, Четка Глави Електрични Лице-Чистење со Четка Длабоко Чистење на Домот за Жени

Пора Чистење Инструмент, Четка Глави Електрични Лице-Чистење со Четка Длабоко Чистење на Домот за Жени

DEN 354.96
Производот е достапен

Достапност

Масажа на Кожата : Тркалање мушка масажа на главата, масажа и смирување на кожата, направи да се чувствувате удобно.Погоден за Сите Кожа : Таа е погодна за сите типови на кожа.Мазна текстура на кожата, кожата refresh.Прав Издувам : Латекс прав издувам се користи за да се применуваат или да се загуби во прав на вашето лице, помогне да се применуваат шминка брзо.Отстрани Козметички Остатоци : Чистење на сунѓерот главата е погоден за отстранување на козметички остатоци и нечистотии, кожата ќе биде почиста.Намалување на Брчките : Намалување на фини линии и брчки, отстранете blackheads и спречување на појава на акни.Ова е мулти-функционални лицето чистење инструмент, да може ефективно да го чисти лицето и порите.Тоа исто така може да масажа на кожата и да ги отстраните козметички остатоци и нечистотии.Тоа е флексибилна и во мали димензии, лесен за носење.Карактеристики : Пет видови на четка глави се достапни, имаат различни функции, решавање на различни проблеми со кожата, може да биде заменет како што се бара.Ефикасно ја чисти лицето кожата и порите, ги отстранува вишокот на масло.Чистење на сунѓерот главата е погоден за отстранување на козметички остатоци и нечистотии, кожата ќе биде почиста.Возен мушка масажа на главата, масажа и смирување на кожата, направи да се чувствувате удобно.Латекс прав издувам се користи за да се применуваат или да се загуби во прав на вашето лице, помогне да се применуваат шминка брзо.Флексибилни и во мали димензии, лесен за носење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Лицето Чистење Massager Color : Pink Battery : 2 * АА Батерија(Не се Вклучени)Пакет листа : 1 * Главни Machine1 * Лицето Чистење Brush1 * Чистење на Сунѓерот Head1 * Латекс Прав Puff1 * Возен Мушка Масажа Head1 * Матирано Главата.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Face Cleansing Massager
Color:
Pink
Battery:
2 * AA Battery(Not Included)
Package list:
1 * Main Machine :
1 * Face Cleaning Brush :
1 * Cleaning Sponge Head :
1 * Latex Powder Puff :
1 * Rolling Bead Massage Head :
1 * Frosted Head :

Комплементите на стоката