• Новак
Pumcraft DIY Накит 10Pcs/многу Паун Пердуви за Занает DIY Jewelrys Должина 25-30CM 10-12inch Паун Пердув DIY Накит Декоративни Pheasant Пердуви

Pumcraft DIY Накит 10Pcs/многу Паун Пердуви за Занает DIY Jewelrys Должина 25-30CM 10-12inch Паун Пердув DIY Накит

DEN 1900.80
Производот е достапен

Достапност

Материјал : 100% природни пердув.На пердуви занаети биле професионални висока температура sterilized чистат и санирани, безбедно и не-токсични, еколошки, и е подготвен да се користи.Примена : Користење во фустан и накит декорација, Дома Декорација, Божиќ Декорација, Свадба Партија Декорација, Централен Декорација; Holloween Костим,Мачка Играчки, DIY Занает, Накит Шапка Додатоци; Цветни Аранжмани.и можете да го направите сите видови на уметност сакате со нашите вистински пердуви.Украсите вашиот живот убава : Совршен за пердув занаети, DIY craftings, накит, облека, headdress, шапка, сон catchers, табела centerpieces, цветни аранжмани или друг занает проекти, DIY рачно изработени пердуви, студио фаза свадба лебдат пердуви, сон нето, декоративни материјали, според сопствената креативност, дизајн декорација во различни места, многу убава.Украсите вашиот живот убава пердуви ќе стане шарени и стојат надвор!.ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК : најдобриот подарок за вашите пријатели и семејството, девојка, љубовница или дури и себе си за денот на вљубените, ден на мајката, божиќ ден, ноќта на вештерките, денот на благодарноста, нова година е ден, роденден, и така натаму.НАПЛАТА на ГАРАНЦИЈА : задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.Ако сте незадоволни во било кој начин со нашите природни пердуви, ние ќе рефундирање на вашите пари за да се обезбеди да задоволство.ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ!!!. 10 Pcs/многу паун пердуви должина 25-32 CM 10-13inch убава паун пердув Diy накит Декоративни fittings Color : ве молиме choose Dimensions : 25-32cm Uses : DIY накит decoration Features : 100% сосема feather Packaging : 10pieces/bag Note1 : Можете да изберете различна боја сакате .Note2 : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката