• Новак
LifeDawn Сет од 3 Креативни Млекото Водоотпорен СТП Голем Капацитет Молив Случај,Жолта Сина, Розова

LifeDawn Сет од 3 Креативни Млекото Водоотпорен СТП Голем Капацитет Молив Случај,Жолта Сина, Розова

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Материјал : СТП,Големина : 20x5x6cm/7.9"x1.9"x2.3".Одличен подарок за вашите деца-молив случај,Ако вашето дете да се користи оваа алатка,Можеби алатки за Учење нема да се појави во текот на подот или на дното на ранец.Голем капацитет молив случај ,голем број на соба, се вклопува до моливи, како и малите предмети и gadgets,одлична за употреба и изгледа убаво.Креативен производ на индивидуален карактер,молив случај за момчиња,молив случај за девојки,молив случај за тинејџерски девојки, ако му се стави на маса со вашиот појадок, никој не би сакал да верувам дека тоа е алатка.Може да се користи како пенкало торба за канцелариски материјали,студентите канцелариски материјал, бизнисмен за статистика организација, патување или шминка торбичка за девојки, цртање акварел молив држачот за уметник и дизајнер.Овој капацитет молив торба стил е популарен убава и модни!Тоа е мека, свитливи производ со rubbery се чувствуваат.Моден случај не е само учење добри дела, но, исто така, многу деца саканата алатка.Тоа е алој канцелариски материјали, студентите канцелариски материјал.Тоа е најдобриот подарок за вашите пријател, кој може да се одржи голем број на КАРТИЧКИ, пенкало и неколку малку нешто.е голем капацитет молив.Ние посветен на обезбедување на нашите клиенти со најквалитетни производи и поддршка на корисниците на.Ако добиете било каков проблем во врска со предмети од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката