• Новак
H2Ocean AQUATAT Тетоважа Aftercare 0.75 оз Тетоважа Снабдување

H2Ocean AQUATAT Тетоважа Aftercare 0.75 оз Тетоважа Снабдување

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

H2 Ocean е Aquatat е Маст Наменета.За Ефикасно Да Се Заштити Својата Нова Тетоважа.USP Состојки, Без Мозолчиња,Кожата Protectant.Нема Напукнување, Без Сушење, Против Стареење Состојки.Промовира Исцелување, Нема Валкана Хаос.AQUATAT е Кожата Protectant содржат USP Одделение Состојки.Исто така, работи одлично како планирам додека сте tattooing и следново.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката