• Новак
WDBBY Преносни LCD Екран 8GB Дигитален Снимач на Глас Телефон Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone

WDBBY Преносни LCD Екран 8GB Дигитален Снимач на Глас Телефон Аудио Рекордер MP3 Плеер Dictaphone

DEN 3456.00
Производот е достапен

Достапност

Музика игра формат : WAV, MP3. Поддршка VOR гласовна контрола на снимањето.Вграден LCD дисплеј, Вградена во 8 GB меморија.Вграден микрофон : omni-насочен микрофон.Вградена Li-ion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V излез.Формат на снимање : WAVMusic игра формат : WAV, MP3 Support VOR гласовна контрола recording Built-во LCD дисплеј, Вградена во 8 GB memory Built-во Li-ion батерија, Може да се наплаќаат директно преку КОМПЈУТЕР преку USB кабел или адаптер со DC5 V output Built-во микрофон : omni-насочен microphone Support телефонска служба(Овој режим не може да работат на мобилниот телефон)за Поддршка на повеќе аудио(EQ) Аудио плејбекот во повеќе formats Auto исклучување,Моќ funtion Previewing,пребарување play A-B repeat функција ја прегледувате презентацијата,пребарување play High-брзинска конекција за податоци со USB 2.0, нема потреба од driving USB поддршка систем : Windows 2000 и погоре, Не за Mac.OS систем.(Не за Win 8)Батерија(целосна доплата) : Снимање : до 20 hours Recording bitrate : 32 KBPS/192 KBPS/384 KBPS optional Stereo слушалка : 3.5 mm стерео socket Package : 1 x Earphone1 x Micphone1 x Телефон Adapter1 x USB Cable1 x 3.5 mm Аудио Cable1 x RJ11 Cable1 x Корисникот Manual Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката