• Новак
Тетоважа Blender Мастило Пигмент Миксер Електрични Тетоважа Миксер Стапови Веѓа Шминка Течни Shaker Машина Тетоважа Снабдување Алатка Црна Пластика

Тетоважа Blender Мастило Пигмент Миксер Електрични Тетоважа Миксер Стапови Веѓа Шминка Течни Shaker Машина Тетоважа

DEN 366.24
Производот е достапен

Достапност

Ниско ниво на бучава : Тетоважа blender има ниско ниво на бучава и единствен боја мешање, што ја прави бојата материјал мешање побрзо и повеќе се заврши.Лесен за користење : Тетоважа миксер електрични е лесно да се инсталира и материјалите се безбедни и хигиенски.Совршен додаток за тетоважа љубители на уметноста.Боја материјал првенство : Тетоважа пигмент blender има боја материјал првенство, транспарентен, лесно да се види бојата.Бојата на пигмент е подобро : Тетоважа мастило миксер стапови го прави бојата на тетоважа пигмент повеќе убава, лесна за употреба и стабилна.Цел : Тетоважа мастило миксер има голем ефект на спречување на врнежите на тетоважа мастило.Description Paint миксер е изработен од пластика, не-токсични, светлината и не е лесно да се скрши.Лесен и пренослив, совршена големина, лесен за носење и употреба.Електричен боја миксер да може ефективно да се спречи пигмент од precipitating за долго време, со добра стабилност и добро мешање ефект.Тетоважа blender може да се вклопуваат боја бои брзо и лесно.Features Tattoo blender-Боја : Црна.-Материјал : Пластика.-Големина : 9x4.5x12.5 см/3.54x1.77x4.92 инч.(пакет).-Тежина : 113g.-Пакување листа : 1 * Црна боја материјал stirrer (без батерија).50 * Боја мешање род црна.50 * среден боја чаша без основа.50 * Мали боја чаша без основа.1 * Црна 7-дупка правоаголна железо лист пигмент држачот.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Пакет Including1 * Црна боја материјал stirrer (без батерија)n50 * Боја мешање род blackn50 * среден боја чаша без basen50 * Мали боја чаша без basen1 * Црна 7-дупка правоаголна железо лист пигмент држачот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката