• Новак
Phoenixy Тетоважа Комплет Ротари Тетоважа Машина Поставите Тетоважа Пенкало Комплет 10Pcs Касети Игли Напојување Тетоважа Мастило Заврши Тетоважа Дополнителен Комплет

Phoenixy Тетоважа Комплет Ротари Тетоважа Машина Поставите Тетоважа Пенкало Комплет 10Pcs Касети Игли Напојување

DEN 1631.52
Производот е достапен

Достапност

ВИСОК КВАЛИТЕТ - Тетоважа кертриџ игли направени од 316 L хируршки нерѓосувачки челик и медицински-одделение пластика.5~18 V (прилагодување).COMFORTABLET ДИЗАЈН - Тетоважа Машина Пенкало прецизност мотор, континуирана работа, ниско ниво на бучава, долгорочната стабилност, мала тежина, unibody. 10x Тетоважа Кертриџ Игли. 10 x Кертриџ Игли. (Предлагам напон за линиски 6-9 V).Тежина : 145g.Phoenixy тетоважа комплет е лесно да се работи и едноставен за употреба. 1x Тетоважа Pen1x Мини Pedal1x Моќ Supply6x 5ml Тетоважа Ink10x Тетоважа Кертриџ Needles10x Боја Cup1x лента со алатки. 1x лента со алатки. 1x Тетоважа Пенкало.Answer : ___________________________ Note : .Име на производ : Ротари Тетоважа Пенкало. 6x 5ml Тетоважа Мастило.Облик Дизајн : Изработени од Алуминиумска легура, лесни, матирано површината е стилски и едноставни, со ергономски облик, напор, енергија, удобно да го користите. 1x Мини Возилото.Состојба : 100% Нови.Материјал : Алуминиум.Излезна моќност : 23 W. 1x Напојување.ТЕТОВАЖА КОМПЛЕТ - целосна тетоважа машина за полнење вклучувајќи 1 тетоважа машина пенкало, 1 напојување, 1 клип мозок, 1 подножјето на возилото, 6 тетоважа мастила, 10 кертриџ игли, 10 тетоважа мастило чаши сите во toolcase.Компатибилен со сите кертриџ игли.Професионални тетоважа машина пенкало за полнење, да ви помогне да заврши на здрава и убава тетоважа.Излезен напон : 1.О Гас Sterilized и поединечно пакувани. Тетоважата мастило ќе се решат по еден период на време, тоа е нормално.Материјал : 316 L хируршки нерѓосувачки челик, медицински-одделение пластика. 10x Боја Првенство.Погоден за сенчење и обвивка, е избор на професионални тетоважа уметник или тетоважа љубовници.Влезен напон : 100-230 V AC 50~60 Hz.Oprating Напон : 6-9 V.Пакет Листа.CUSTOMER SERVICE - Ако имате било какви прашања во врска со тетоважа машина пен збир, ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви помогнат да ги реши вашите проблеми наскоро.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката