• Новак
Manslator Кул Војник Се Возела На Коњ Mouse Pad Смешно Страшни Изменуваат, Правоаголник

Manslator Кул Војник Се Возела На Коњ Mouse Pad Смешно Страшни Изменуваат, Правоаголник

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Палета mouse pad.Уникатен дизајн mouse pad, големина : 9"x7.5".Висок квалитет, целосна печатење во боја, не се лизга поддршка.Издржливи крпа поклопецот е прашина и отпорни на дамки.Неверојатно уникатен дизајн, одличен подарок идеја за ноќта на Вештерките Денот на Благодарноста и Божиќ ден.Палета Inc mouse pad.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката