• Новак
JASAI Трајни 304 од не 'Рѓосувачки Челик Сапун Фармацевт Пумпа Замена,' Рѓа Доказ Сапун Пумпа Замена за Редовна Уста Шише, (2 Парчиња)

JASAI Трајни 304 од не 'Рѓосувачки Челик Сапун Фармацевт Пумпа Замена,' Рѓа Доказ Сапун Пумпа Замена за Редовна

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Елегантен Дизајн Сапун Фармацевт Пумпа Замена Работа Со Која Било Страна Сапун, Лосион, Сапун Итн.Prefect За Секоја Редовна Устата Сапун Фармацевт Шише.На Здрав и Џамбо Големина Сапун Фармацевт Пумпа Е Направен од Страна на Премиум 304 од не 'Рѓосувачки Челик Кој Може да се Чува Долго Трае Светла Кои Не е Лесно да ги кородираат Или' Рѓа.Користење на JASAI Сапун Пумпа Да се Замени Скршен Или Rusty Пумпа за Точење.Голема Глава Дизајниран Сапун Пумпи се Направи Притисок Полесно и да Ви Донесе Најдобри Користење Искуство Го Прави Сапун Фармацевт Изгледа Навистина Елегантно и Антички.Секој Ажурирани JASAI Сапун Раздавам Пумпа Замена Дизајниран Со 2 CC Пумпа Основни И 6.5"ВО Долга Цевка, Која Се Направи Spout Работи без Напор и Доволно Силна за да се Издаваат Потребните Количина На Течност Лесно.Екстра Вредност Пакет Се Вклучени 2 X Сапун Фармацевт Пумпи, Сапун Фармацевт Шишиња Не Се Вклучени.Уникатен Дизајн Сапун Точење Со Пумпа Се исто Така Достапни Од JASAI.За Product JASAI 2 Пакет 304 ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Сапун Фармацевт Пумпа Замена 1.Prefect За Било Regualr Устата Сапун Фармацевт Шише, Сапун Фармацевт Шишиња Не Се Вклучени. 2.Издржливи, Премија Сапун Фармацевт Направени На 304 Нерѓосувачки Челик Со Antirust И Отпорност На Корозија. 3.Погоден За Сапун, Рака Сапун, Сад, Сапун, Шампон, Телото Чистење, Масло Или Лосион, Итн.Спецификација : Тип - Сапун Фармацевт Пумпа Замена Пумпа Материјал - Висок Квалитет 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја - Sliver Pump Големина - 4.2 ВО (H) X 2.6 ВО (Ж) Цевки Lenth - 6.5 ВО Долго Пакет : 2 X Сапун / Лосион Фармацевт Рѓа Доказ 304 од не' Рѓосувачки Челик Пумпа. 2 X 6.5 ВО Долго Џамбо Големина Цевка.КУПУВАЊЕ СОВЕТИ : ПРОВЕРЕТЕ ЈА ГОЛЕМИНАТА НА ШИШЕ ВРАТОТ ПРЕД ДА КУПИТЕ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката