• Новак
Linon Alick Дрво Пет Фиока Гео Текстура Градите во Сива

Linon Alick Дрво Пет Фиока Гео Текстура Градите во Сива

DEN 20002.80
Производот е достапен

Достапност

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Направена од Rubberwood, МДФ и Смола.Сива Заврши.Плоштад, Злато Хардвер.Злато Падна нозе.Пет Големи Фиоки За Складирање.Модерна и димензионални, ова геометриски високи салон градите го подига изгледот на секој дом со својата сива заврши и злато акценти.Заострените нозе акцентирани со злато, совети и квадрат фиока копчиња додадете сјај на парче.Пет великодушно големина фиоки понуда за чување облека, долна облека или дури и ќебиња.За смирување изглед кој одговара на сите вашата меморија треба, овој пар парче со појавување на шест-фиока салон и ноќната.Карактеристики : - Направена од Rubberwood, МДФ и Смола - Сива Заврши - Плоштадот, Злато Хардвер - Злато Падна нозе - Пет Пространа Фиоки за Складирање - Текстура, Модерен Пред - Мазна Фиока глајд модели - се Користи за складирање во секоја соба.Спецификации : - Собрание е Потребно : Нога Собранието - Производ Димензии : 28"w x 18.5"d x 52"h - Производ Тежина : 113.54 lbs - Тежина Капацитет : Топ : 100 кг, Фиоки : 10 кг секој.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката