• Новак
PNY VCQ6000-PB Quadro 6000 6GB GDDR5 PCIE x 16 Двојна DVI DisplayPort2 работна Станица Видео Картичка

PNY VCQ6000-PB Quadro 6000 6GB GDDR5 PCIE x 16 Двојна DVI DisplayPort2 работна Станица Видео Картичка

DEN 14014.32
Производот е достапен

Достапност

PNY Quadro 6000/PCI-Express x16 со 6 GB GDDR5 384-малку меморија, 2x Display Port ,1x DVI-I (Dual Link) и 3 D-Стерео,SLI,SDI,HDCP и HDMI 1.3 поддршка.Бродови со CD,Installguide,1x Display Port да DVI-D (SL) полнач за батерии 1x DVI-VGA адаптерот и 6 pin моќ suppl.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката