• Новак
Rolabling Розова/White/Black Нокти Сад лак Отстрани Soaker Сад на доградба на Акрилни Нокти Третман Смена Прст Сад (set-1)

Rolabling Розова/White/Black Нокти Сад лак Отстрани Soaker Сад на доградба на Акрилни Нокти Третман Смена Прст

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

Помине Уметност Впие Сад направени од мека пластика која е acetone отпорни.Професионални помине алатка за нокти третман, отстранување на лажни нокти и cuticle, ноктите исхрана & стерилизација третмани.Може да се стави во топла вода да омекне вашите нокти cuticle пред да направите помине уметност дизајн.Моделирани со пет прст бунари за употреба за да се впие прсти само.Погоден за професионални или лични употреба.Карактеристики : Сосема нов и висок quality Suitable за професионални или лични use Molded со пет прст бунари за употреба за да се впие прсти only Easy да ја користите.Погоден за повеќето големина на fingers Material : Пластични Боја : розова/црна/ бела Големина : Секоја добро длабочина Стан 4cm/1.6 инчен Пакет вклучуваат : 3pcs x Помине Впие Сад.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката