• Новак
MENGBBCZ Жените Tulle Партија Здолништа Принцеза Меур Здолниште Мрежа Долго Overskirt Перформанси Фотографија Врзуваат Половината Половина Здолниште

MENGBBCZ Жените Tulle Партија Здолништа Принцеза Меур Здолниште Мрежа Долго Overskirt Перформанси Фотографија Врзуваат

DEN 743.76
Производот е достапен

Достапност

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Обезбедување на квалитет : Направен од висок квалитет на најлон материјал за поголема сигурност, не содржи какви било штетни материи, се безбедни за употреба.Слободно Стил на Дизајн : солидна боја со мрежа стил додава чувство на модата и посебноста на половина здолниште, што е повеќе визуелно привлечен.Широк Спектар на Апликации : Погоден за сценски перформанси, студио за фотографија, тема партија, итн.Таписерии Изработка : прецизен крои и совршен детал за третман се направи овој костим повеќе текстура, совршен за повеќето женски фигури.Голема Присутни : Оваа облека може да се користи како креативен подарок за вашите женски семејството и пријателите на роденден или други празници.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Оваа половина здолниште е направен од висок квалитет на најлон материјал за непречено рака чувство, погоден за сценски перформанси, студио за фотографија, тема партија, итн.Спецификации Материјали : Најлон Пол : Жените Шема Дизајн : Солидна Боја Стил : Мода, Секојдневен Применливи Возраст : Возрасни Големина : Слободен Големина Должина : 100cm/39.37" answer : ___________________________ Note : 1. Сите димензии се мери со рака, може да има 2-3 cm отстапување; 2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина 1 x Жените Принцеза Меур Здолниште Ветување : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката