• Новак
Тешко abs Компјутер Bluetooth Глувчето Очигледно Имаат Малку Носорог

Тешко abs Компјутер Bluetooth Глувчето Очигледно Имаат Малку Носорог

DEN 479.76
Производот е достапен

Достапност

Сликата е печатење под висока температура.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Додаток Само.Уредот не е вклучен.Таа е направена со трајни компјутер.тешко abs компјутер bluetooth глувчето очигледно имаат Малку Носорог.тешко abs компјутер bluetooth глувчето очигледно имаат Малку Rhinocontact преку bluetooth.Чекор за свој дизајн : 1. Ни нудат вашиот сликата не помалку од 800pxl.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Плаќаат за оваа цел и да добиете на вашите производи.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката