• Новак
Benazcap Екран Заштитник за iPad Про 12.9 [2021 Надградба] 2020/2018, [2 Pack] High Definition/iPad Молив Поддршка 9H Калено Стакло Екран Заштитник за iPad Про 12.9 3/4-та Генерација

Benazcap Екран Заштитник за iPad Про 12.9 [2021 Надградба] 2020/2018, [2 Pack] High Definition/iPad Молив Поддршка

DEN 263.76
Производот е достапен

Достапност

✔ [Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид] : Специјално дизајниран за i Pad Про 12.9 2020 ослободување(4-та генерација, модел : A2229/A2233/A2069) /i Pad Про 12.9 Инчен 2018 Ослободување(3-та Генерација,Модел : A1876 / A2014 / A1895/ A1983) .НЕ за каква било друга i Pad модели. ✔ [Лицето ID & i Pad Молив Компатибилен] : Сите Екран на i Pad про 12.9 2020 екран заштитник, со прецизна cutouts не се меша со Лице ID.Одржување на висока чувствителност на допир кога се користи на i Pad Молив. ✔ [HD Заштита и Нула Заштита] : Тенка, висока транспарентност и висока чувствителност на допир.Премиум калено стакло со индустријата-висока 9 H цврстина оценка ефикасно ги штити вашиот i Pad Про 12.9 2020/2018 од гребнатини. ✔ [Лесна Инсталација] : Лесно да се инсталира.Прашина отстранување на налепници и чисти комплет ви помогне брзо да го инсталирате заштитник на вашиот i Pad Про 12.9 2020/2018, тогаш едноставно да го усогласат заштитник со налепници и нежно излизгајте го вашиот прст се придржува заштитник на вашиот екран. ✔ [Високо ниво на Транспарентност] : Високо ниво на транспарентност без промена на оригиналната боја на i Pad 12.9 4-та генерација оригинални екран, и им обезбеди на вашите очи удобно гледајќи искуство.ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : .Специјално дизајниран за i Pad Про 12.9 Инчен 2020 Ослободување (A2229/A2069/A2232/A2233) и 2018 Ослободување(3-та Генерација,Модел : A1876 / A2014 / A1895/ A1983) НЕ за каква било друга i Pad модели.Ве молиме проверете го бројот на моделот на задната страна на вашиот таблет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката