• Новак
2017-2019 Супер Должност Raptor Стил Решетката Осветлување

2017-2019 Супер Должност Raptor Стил Решетката Осветлување

DEN 2136.00
Производот е достапен

Достапност

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Plug & Play за Камиони со Халоген Фарови.Не се вклопуваат Platinum.Ако имате Led светлата дозволете ми да знам.Ние сме original дизајнер и производство на Raptor Стил Решетка Светлина, Оваа Светлина комплет за 2017 Супер Должност F250-F350-F550-Одговара XL-XLT - Ласо - Кралот Ранчот Plug & Play Без Спојување на фабрика жици ( за камиони со Халоген фарови само ) Ако имате led фарови дозволете ми да знам.Plug & Play опција не е достапна за оние камиони.Комплет ќе брод со различен темперамент кој бара ќе допрете во 1 жица сите потребни хардверски вклучени.Биологот Стил Јасно Килибар LED Скара Светлина kit (Жолто/Килибар или Clear / Бела достапна на барање) Одговара : 2017 F250 да F550 со скара стил прикажани ( не одговара Платина ) види други листата на Ford F-Series Супер Должност Без дупчење Јасно Леќа со Килибар LED Светла ТОЧКА одобрени Завртки на постојните скара завртки .Ласерски сече и црна прав обложени за совршено се вклопуваат и да завршите Сите конекции лемење и топлина shrunk Живот време гаранција на сите наши светлина колекции со доказ за купување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката