• Новак
50Pcs Црна Три-планирам Слајд Пластични Прилагодливи Webbing Triglides Лизгачот Тока за Појас Ранец и Кеси (1.25 инчи)

50Pcs Црна Три-планирам Слајд Пластични Прилагодливи Webbing Triglides Лизгачот Тока за Појас Ранец и Кеси (1.25

DEN 191.04
Производот е достапен

Достапност

Пакување од 50 Парчиња 1.25 инчен Црна Пластика Триаголник Слајд.Пластични webbing лизгачот со внатрешно мерење приближното 1.25 инчен/ 32-милиметри во согласност со дијаметар, компатибилен со 1-1/4 инчен широк webbing и ремени.Тоа е направен од тешки пластика за сила и издржливост.Triglides често се гледа како adjusters на назад пак ремени.Го замени скршен слајдови на вашиот ранец или спортска торба лесно со овие Три-Glide.На трајни пластичен материјал е дизајниран да го издржат притисокот и честата употреба.Одлично за webbing или здрав, како што се јаки, harnesses, ремени, purses, ранци и багаж, како и може да се користат во различни апликации како што се торба, ранец, спортска опрема, циклус шлемови, облека, пет производи и така натаму. 50 Pcs Слајд Црна Тока 1.25 Инчен Triglide Слајдови Пластични Webbing Лизгачот за Рака Појас Ранец Чанта DIY.Компатибилен со 1-1/4" (32-милиметри) webbing и ремени.Одлично за webbing или здрав, како што се јаки, harnesses, ремени, purses, ранци и багаж, како и може да се користат во различни апликации како што се торба, ранец, спортска опрема, циклус шлемови, облека, пет производи и така натаму.Пакетот Вклучува : 50 Pcs Слајд Црна Тока 1.25 Инчен Triglide Слајдови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката