• Новак
Кореја Лажици Супа,Метал Бујон Лажици,Xamoca Ориз лажици од Нерѓосувачки Челик Круг Лажица поставите 8.08 Инчи Ladel вечера лажица за Дома,Хотел,Resturant Користење,поставу?

Кореја Лажици Супа,Метал Бујон Лажици,Xamoca Ориз лажици од Нерѓосувачки Челик Круг Лажица поставите 8.08 Инчи

DEN 323.76
Производот е достапен

Достапност

[Она што ќе Добиете]6 x Нерѓосувачки Челик Лажици Супа со Огледало Полиран и моден дизајн за дома ,хотел, Resturant користење, Должина : 8.07 Инчи,Ширина : 1.58 инчи, N.W. : 1.49 мл/лажица. [ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ] Направени од храна одделение висока класа не ' Рѓосувачки Челик, Многу Издржливи & Здрав, Силен и Добар Квалитет ќе Трае со години. [Muti Употреба Прилики] Овие ориз вечера Супа лажици се погодни за двете деца и возрасни.,и совршен за вечера дома или било ресторани или бар. [Лесно да се Чисти] Огледало Полиран лажица е лесно да се чисти во машина за миење садови, како алтернатива, можете да ги нив лесно се мијат со сапун и топла вода,и да ја задржите сува после миење нив. [Како Одличен подарок за пријатели] Може да се користи како Совршен Подарок За : Свадби,Housewarming Подарок,Празници,Бизнис Подарок,Семејство и Пријатели,Годишнина,Вечера,Партии,Или Само за во Вашиот Дом.Што ќе се добие : 1. 6 парче лажици Супа,(секој спакуван од страна на индивидуални opp кеси). 2. 1 содржина картонска кутија.Одржување&Топло Забелешка за употреба : 1.Ве молиме да се мијат долго се справи со лажица со топла сапуница вода пред првата употреба да ги измиете било остатоци лево од процесот на производство 2.Ве молиме чисти и суви Нерѓосувачки челик Супена лажица по користите за вашиот здрав секојдневна употреба, се Чуваат на суво место за својата издржливост.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката