• Новак
Струг Врти Алатка Носителот Замена Вметнете 10pcs MMT11IR AG55 AG60 MMT11ER AG55 AG60 US735 UE6020 VP15TF Карбид Вметнете Тема Вртење Алатка ЦПУ Струг Алатки Провира Сечилото

Струг Врти Алатка Носителот Замена Вметнете 10pcs MMT11IR AG55 AG60 MMT11ER AG55 AG60 US735 UE6020 VP15TF Карбид

DEN 475.20
Производот е достапен

Достапност

Драг пријател, на стока во оваа продавница се вреди да се купуваат.Ако не можете да го пронајдете го производот што треба, или ако ви треба други спецификации, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да помогнеме!.Сечилото материјал вовед : .US735 : Погоден за обработка на челик.UE6020 : Погоден за обработка на челик.Тоа има карактеристики на издржливост, набитост и стабилност, и добар анти- ' рѓа перформанси.Таа има добра цврстина, отпорност на абење и висока температура отпор, мелничката вметнете може да се користи за мелење леано железо, челик делови и нерѓосувачки steel Welcome до продавница : Драг пријател, на стока во оваа продавница се вреди да се купуваат.Ако не можете да го пронајдете го производот што треба, или ако ви треба други спецификации, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние сме среќни да помогнеме!Сечилото материјал вовед : US735 : Погоден за обработка на челик.UE6020 : Погоден за обработка на челик.VP15 TF : Погоден за обработка нерѓосувачки челик.Купувачот мора да го прочитате : 1. Сите производи се во оваа продавница можат да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со повеќе попусти.2. Ве молиме проверете на стоки во периодот по приемот на стоката.Ако имате било какви прашања, ве молиме да не известите во време, така што ќе може да се справи со тоа за вас во време!3.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде добра оценка.Ние придаваат големо значење на вашиот проценка и се стремиме да се направи подобро!Се надевам да соработува за долго време!Примена : се Користи за вртење, а по завршувањето на нерѓосувачки железо делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката