• Новак
Promaster Eyeshade - Замена за Nikon DK-29 (4497)

Promaster Eyeshade - Замена за Nikon DK-29 (4497)

DEN 335.76
Производот е достапен

Достапност

Го заменува Nikon DK-29. Pro Master EYESHADES имаат голема, овална форма на печат излезе ваше светлина.Тие ротираат 360 степени за лево или десно / вертикална или horizonal употреба и се contructed на мека, трајни TPU гума за да се обезбеди удобен гледање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката