• Новак
За Chevy Tracker 1999-2004 Светлата Собранието Возачот Страна ТОЧКА Заверена

За Chevy Tracker 1999-2004 Светлата Собранието Возачот Страна ТОЧКА Заверена

DEN 864.00
Производот е достапен

Достапност

Точно одговара на ОЕМ# : 91174687 и Partslink# : GM2518140. NSF Уверение (Помина строги стандарди за квалитет).Собранието вклучува светилки, леќа, домување, и чашката.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Нула Restocking Такса за враќање се направи во рок од 30 дена од денот на испорака. 1 Година Ограничена Гаранција.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Chevy Tracker 1999 Compatible Со Chevy Tracker 2000 Compatible Со Chevy Tracker 2001 Compatible Со Chevy Tracker 2002 Compatible Со Chevy Tracker 2003 Compatible Со Chevy Tracker 2004 Misc.Белешки 1 : All Misc.Белешки 2 : Cv Tracker 99-04 Хл Asy Lh Nsf Премиум Замена На Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Nsf Сертификација На : Nsf Организација Се Споредува Резервни Делови За Нивните Oem Услуга Колеги Да Се Осигура Дека На Резервни Делови Се Сретнат На Оем Делови Во Форма, Одговара И Functionguarantees И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Интегритетот На Нашиот Тим Во Karparts360 Би Сакал Да Ви Се Заблагодарам За Разгледување На Нашиот Оглас.Се Надеваме Дека Ќе се Најдат на Овој Шопинг Искуство Да Биде Лесно И Брзо.Бидејќи Вашиот Satisifcation Е Наш Врвен Приоритет, Ве Молиме Да Знаат Дека Секој Karparts360 Објект Доаѓа Со 1-Година Ограничена Гаранција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката