• Новак
Mettler Толедо 30460857, Филтер за Полнење за XPR/XSR-Аналитички Рамнотежа

Mettler Толедо 30460857, Филтер за Полнење за XPR/XSR-Аналитички Рамнотежа

DEN 1408.80
Производот е достапен

Достапност

За XPR/XSR-Аналитички Рамнотежа.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.Земја на потекло : Швајцарија.Се користи за да се утврди тежината на филтри.За XPR/XSR-Аналитички Рамнотежа.Се продава во секоја од нив.Лесно во и надвор одговара.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката