• Новак
6-10мм Позиционирање 3-Парче Пинцети, Центар pinhole Удар, Удар Центрирање Алатка, Точка Марка, Машини за pin, Позиционирање pin Трајни и Мода

6-10мм Позиционирање 3-Парче Пинцети, Центар pinhole Удар, Удар Центрирање Алатка, Точка Марка, Машини за pin,

DEN 86.64
Производот е достапен

Достапност

3. Спецификации : 6-10мм позиционирање 3-парче сет. 1. Боја : Како што е прикажано. 5. Производ Тежина : Околу 28g. 4. Име : dowel центар удар. 6-10мм позиционирање 3-парче пинцети, центар pinhole удар, удар центрирање алатка, точка марка, машини за pin, позиционирање pin Трајни и Модата.Опис : [Материјал] : изработена од јаглероден челик, хром-обложено на површината, одлични во рѓа превенција и издржливост.Тоа е добар повод одбележувањето на функцијата за дрво и може да се користи и за двата мека и тврда градба.[Високи перформанси] Користење на надворешни markpoint обработка, позиционирањето иглички и tenons се точни, и плочи се точно утврдено.[Производ апликација] : Доколку го поврзете дупки на две плочи, можете да се наслика со добиените заградата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката