• Новак
UKH-430 Пластичен Клип На Вртливата Holster за RZ3 & EZ3, Црна, 10/Случај

UKH-430 Пластичен Клип На Вртливата Holster за RZ3 & EZ3, Црна, 10/Случај

DEN 1493.76
Производот е достапен

Достапност

Пластичен Клип На Вртливата Holster за RZ3 & EZ3. Црна Пластика.Нож не се вклучени.Земја на потекло : Кина.UKH-430 Пластичен Клип На Вртливата Holster за RZ3 & EZ3. Пластичен Клип На Вртливата Holster за RZ3 & EZ3. Црна Пластика.Нож не се вклучени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката