• Новак
За Toyota Camry Ле/Xle Модел Светлата 2005 2006 Возачот и Совозачот Страна Headlamp Собранието Замена

За Toyota Camry Ле/Xle Модел Светлата 2005 2006 Возачот и Совозачот Страна Headlamp Собранието Замена

DEN 1221.60
Производот е достапен

Достапност

Сијалица И Грло Вклучени во Собранието.Точно ОЕМ замена и Нема Измена е Потребно. 1 Година Ограничена Гаранција.Хром Домување.Високо Квалитетни Резервни Замена Овие Производот во Согласност Со Сојузниот Моторно Возило за Безбедност Стандарди За Автомобилската Осветлување Компатибилен Со Toyota Camry Ле/Xle Модел Модел : 2005-2006 Референтните Броеви Partslink : TO2502155 , TO2503155 ОЕМ Број : 81150-06180 , 81110-06180 Сијалица И Грло Вклучени во Собранието.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката