• Новак
MAGJUCHE Злато 73rd Роденден Нумеричка Свеќа, Број 73 Торта Topper Свеќи Партија Декорација за Жени или Мажи

MAGJUCHE Злато 73rd Роденден Нумеричка Свеќа, Број 73 Торта Topper Свеќи Партија Декорација за Жени или Мажи

DEN 237.60
Производот е достапен

Достапност

Димензии : Ширина : 1.4 во.Број висина : 2in.Вкупна висина : 5in.Боја : злато.Пакетот вклучува : 2 свеќи.Висок квалитет : Безбедно, Не-токсични, без чад восок, не-токсични и безопасно.Свеќи се совршени за роденден, свадба годишнина, прослави, итн.Имајте свеќа далеку од оган.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката