• Новак
stonylab Стакло Директно Поврзување на Адаптер, 90mm од 24/40 Надворешниот Заеднички да 24/40 Внатрешна Заеднички за Лабораторија Лабораторија за Снабдување, Borosilicate Стакло

stonylab Стакло Директно Поврзување на Адаптер, 90mm од 24/40 Надворешниот Заеднички да 24/40 Внатрешна Заеднички

DEN 504.48
Производот е достапен

Достапност

Директно поврзување адаптер.Функција на надворешен Стандард Коси заеднички на едниот и иста големина внатрешен Стандард Коси заеднички на други. 24/40, 90mm помеѓу две зглобовите.Borosilicate стакло, тешки и еднократно.Гаранција : Stony Lab 1-Година Ограничена Гаранција; ако се примени оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а ние ќе се реши додека задоволни.Опис Директно поврзување adapter Feature надворешен Стандард Коси заеднички на едниот и иста големина внатрешен Стандард Коси заеднички во other24/40, 90mm помеѓу две joints Borosilicate стакло, тешки и reusable Warranty : Stony Lab 1-Година Ограничена Гаранција; ако се примени оштетен, ве молиме контактирајте со нас веднаш, а ние ќе се реши додека задоволни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката